תאילנד טיול - טיול לבנגקוק המסלול הקלאסי ואטרקציות החובה בעיר

 


 
טיול לתאילנד מתווה המסלול הקלאסי בבנגקוק כולל :
 
מתחם ארמון המלך: קומפלקס מרשים הכולל מקדשים, סטופות ומבנים גדול , בהם מקדש הבודהה מאזמרגד שהוא החשוב והקדוש בתאילנד.
 
מקדש הבודהה השוכב: הגדול והעתיק במקדשים ובו פסל ענק של בודהה באורך 46 מטר מצופה עלי זהב.
 
שיט בתעלות העיר: העיר בנגקוק ממוקמת על נהר הצ'אופאייה רחב הידיים ואליו נשפכות תעלות מים רבות אשר על גדותיהן ניצבים בתי עץ על כלונסאות, מהם יוצאים הדיירים לעסקיהם, בין אם מדובר בנזירים היוצאים מוקדם בבוקר לאסף אוכל מתושבי האזור, ילדים הנוסעים לבית הספר וסירות המוכרות לשטים על הנהר מכל טוב, סירת גלידות לצד סירת מכולת, עבודות יד קטנות ועוד.
 
רחוב הקאו-סאן: הוא רחוב התרמילאים, כאן מרוכזים רוב בתי ההארחה הקטנים, גם אם לנים במלון מומלץ להגיע לראות את החיים המיוחדים שנוצרו ברחוב סביב התרמילאים.
 
שוק הפרחים הלילי: ליד הצ'יינה טאון פעיל בשעות הלילה בלבד שוק פרחים מהיפים בעולם, לכאן מגיעים סוחרי הפרחים למכור בכמויות, שפע דוכנים עמוסי פרחים בצבעים וריחות רבים ושונים. מרהיב ביותר.
 
פטפונג: שוק הלילה המפורסם ממוקם במרכז רובע סילום, האזור החם ביותר לקניות בלילה, בפטפונג יש מופעים בברים, מסעדות ודוכני אוכל ומאות דוכני מוצרים ומותגים (מזוייפים היטב) כיד הדמיון.  ניתן לפגוש בו מגוון רחב של טיפוסים מנערות גוגו העובדות בברים מסביב, אנשי עסקים שסיימו עבותם ועד תיירים שזה עתה הגיעו ומנסים כוחם במיקוח עם סוחרי השוק.
 
אך בנוסף למקומות הטיול הקלאסי בבנגקוק יש עוד אתרים שלא רבים מגיעים אליהם אך בהחלט שווים ביקור למי שיש זמן נוסף:
ארמון וימאנמק: בעבר זה היה ארמון המלך, מוכר גם כארמון מתקופת הסרט "אנה ומלך סיאם", ארמון גדול עשוי עץ טיק, ונחשב למבנה הטיק הגדול בעולם, כיום הארמון משמש כמוזיאון עם אוסף עשיר של אביזרי מלכות ופריטים מעזונו של המלך של אותה תקופה.
 
צ'יינה טאון: הרובע הסיני של בנגקוק, סיור בסמטאות הצרות בהן ניתן למצוא מקדשים קטנים, בתי מרקחת סיניים מסורתיים, דוכנים, סבלים ומראות שנדמה שעברו מהעולם.
בנוסף יש בבנגקוק הרבה מופעים, מוזיאונים ופארקי שעשועים מיוחדים, עיר ללא הפסקה שלא חמשנה כמה זמן מקדישים לטיול בבנגקוק תמיד מגלים משהו חדש.
בנגקוק מהווה גם נקודת מוצא טובה להרבה טיולים בסביבה, סביבה אתרים ואטרקציות שונים המתאימים לכל אחד. 
לתכנון מסלול עצמאי בתאילנד צרו קשר:  east_travel@ymail.com
קטגוריות מאמרים: