טיול לסרי לנקה חווית החופים - 12 ימים, 9 לילות

קולומבו/ פינוואלה/ קאנדי / נוארה אלייה/ קאטאראגמה / יאלה/ אאונגלה
 
טיול לסרי לנקה : מסלול טיול זה מתמקד בנופש, הערים וחווית החופים בסרי לנקה.
הערים בסרי לנקה טבולות בקסם עתיק המלווה לרוב  בירידים ופסטיבלים ססגוניים,

בנוסף, סרי לנקה היא אי המבורך בחופים מדהימים הנושקים לאוקינוס ההודי ושזורים בחי וצומח עשירים,

בטיול זה נגלה מדוע סרי לנקה מכונה הפנינה של האוקיינוס ​​ההודי ולא בכדי. טיול לסרי לנקה מגלה גן עדן הן למטיילים עם משפחות המעוניינים לבקר במקדשים ובמנזרים הבודהיסטיים והן למטיילים המעוניינים ליהנות ממנוחה ליד חופי האי הלבנים והצחורים.
ומאפשר למטייל בה לראות מקרוב את בעלי החיים והצמחייה האקזוטית והמיוחדת של האי.
 
יום 1 - ישראל/ קולומבו

הגעה לשדה התעופה בן גוריון משם נצא בטיסה לקולומבו, סרי לנקה.

טיול לסקי לנקה יום 2 - קולומבו/ פינוואלה/ קאנדי (כולל ארוחת בוקר)

הגעה לשדה התעופה הבינלאומי של קולומבו, שם יחכה לנו נציג מקומי של החברה דובר אנגלית. העברה משדה התעופה לקאנדי. בדרכנו נבקר בבית היתומים לפילים של פינוואלה, הנמצא במרחק 80 ק"מ מקולומבו. בית היתומים לפילים, שהוקם בשנת 1975, הוא גולת הכותרת של קולומבו. בית היתומים החל עם 7 פילים וכיום נמצאים בו כ-50 פילים המטופלים על ידי הצוות האוהב של המקום. זוהי חוויה מומלצת ביותר לאוהבי חיות מכל הגילאים. הגעה לקאנדי והעברה לבית המלון. קאנדי הייתה בירתו האחרונה של מלכי סרי לנקה וכיום היא מוכרת כאתר מורשת עולמית. השם קאנדי משלב חזיונות של זוהר וגדולה. רבות מאגדות העם וסיפורי הפולקלור עדיין קיימות במקום. ניסע סביב האגם המלאכותי של קאנדי שנבנה בידי מלך סינהאלה האחרון, סיר וויקראמה ראג'אסינגה ב- 1798. בשעות הערב נצא למופע פולקלור מקומי. במופע נוכל ליהנות מריקודים ומוזיקה מקומית. לאחר ארוחת ערב נשוב למלון. לינה בקאנדי.

טיול לסרי לנקה יום 3 - קאנדי/ פארדניה/ קאנדי (כולל ארוחת בוקר)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר קאנדי הכולל קניות. נתחיל בביקור בבזאר האומנות ועבודות היד המקומי, שבו יש גם מוזיאון אבני חן וליטוש יהלומים. לאחר מכן נמשיך לגנים הבוטאניים של פארדניה שנבנו על ידי מלק סינאלה. אלו הגנים הגדולים והיפים ביבשת כולה. בגנים מגוון רחב של עצים, צמחים ופרחים בכל הצבעים. אחד המוקדים המעניינים ביותר בגנים הוא בית הסחלבים שבו נמצאים מאות זנים שונים של סחלבים. בשעות הערב נבקר באטרקציה המרכזית של קאנדי- מקדש השן של בודהה, שנבנה במאה הרביעית לספירה. האגדה אומרת כי במקום קבורה שן של בודהה שנלקחה מגופתו לאחר מותו. נוכל להתרשם מהטקסים השונים והמנהגים של המקומיים סביב מקדש השן. לאחר מכן נשוב למלון. לינה בקאנדי.

יום 4 - קאנדי/ נוארה אלייה (כולל ארוחת בוקר)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר עיירת הנופש ההררית הפופולארית ביותר נוארה אלייה. מכיוון שהיא נמצאת על ההר הגבוה ביותר בסרי לנקה, פידורוטאלאגלה, המתנשא לגובה של כמעט 2,00 מטרים, נשקף ממנה נוף מרהיב והשינוי לאוויר ההרים הצלול מורגש מיידית. העיירה, הבנויה בסגנון בריטי ויקטוריאני, היא לב ליבה של מטעי התה הרבים של סרי לנקה המייצרת כמות נכבדה של התה הטוב ביותר בעולם. לנוארה אלייה יש את אחד ממגרשי הגולף הטובים ביותר בדרום אסיה. לאחר מכן נגיע למלון למנוחה קלה. לינה בנוארה אלייה.

טיול לסרי לנקה יום 5 - נוארה אלייה/ קאטאראגמה (כולל ארוחת בוקר)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר קאטאראגמה. הגעה לקאטאראגמה והעברה למלון. יינתן זמן חופשי למנוחה במלון או לטיול עצמאי בעיר. בשעות הערב נצא לטיול בעיר קאטאראגמה. קאטאראגמה היא אולי היעד הקדוש הפופולארי ביותר בסרי לנקה. הינדים, בודהיסטים ומוסלמים נוהגים לבקר במקדשים המקומיים. נצפה במופע ריקודי קאבאדי. לאחר מכן נשוב למלון. לינה בקאטאראגמה.

יום 6 – קאטאראגמה/ יאלה/ אאונגלה (כולל ארוחת בוקר)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר אאונגלה. בדרכנו נבקר בפארק הלאומי של יאלה- רוהונה. שטחו של הפארק הלאומי שהוקם בשנת 1938 משתרע על שטח נרחב. יאלה מפורסם בשל העדרים הרבים שבו ובשל המספר הרב של פילים, נמרים, צבאים מנוקדים, תנינים, חזירי בר, בופאלו ועוד זנים רבים של חיות. בפארק נרשמו מעל ל-130 זנים שונים של ציפורים. יש בפארק מספר אתרי מחנאות ובקתות. לאחר מכן נמשיך בנסיעה לאאונגלה. הגעה והעברה למלון. לינה באאונגלה.

יום 7-10 - אאונגלה (כולל ארוחת בוקר)

לאחר ארוחת הבוקר יינתנו ימים חופשיים למנוחה בחוף הים או לטיולים עצמאיים באזור. לינה באאונגלה.

יום 11 - אאונגלה/ קולומבו/ ישראל (כולל ארוחת בוקר)

לאחר ארוחת הבוקר, ובהתאם לשעת הטיסה, נצא מהמלון לעבר שדה התעופה המקומי ונטוס לישראל.

יום 12 - ישראל

הגעה לנמל התעופה בן גוריון.

סוף שירותי החברה
 
 
החבילה לסרי לנקה כוללת:

 • 9 לילות בחדר זוגי על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • בבתי מלון ארבעה וחמישה כוכבים.
 • העברות ברכב ממוזג עם נהג דובר אנגלית וסיורים מודרכים עם מדריך מקומי דובר אנגלית.
 • כניסות לאתרים הבאים: בית היתומים לפילים, מופע פולקלור, הגנים הבוטאניים, מקדש השן בקאנדי, הפארק הלאומי יאלה עם ספארי ג'יפים.
 • ארוחות המצוינות לעיל (ארוחות בוקר).

 
 
החבילה אינה כוללת:

 • כרטיסי טיסה בינלאומיים.
 • אשרת כניסה לסרי לנקה.
 • תוספת במחיר בחגים ופסטיבלים בסרי לנקה.
 • ארוחות וסיורים נוספים שאינם מצוינים לעיל ושתייה מכל הסוגים.
 • טיפים וחיובי אקסטרה במלונות.
 • הוצאות אישיות כגון חיובי טלפון, כביסה וכדומה.
 • אישורי צילום באתרים מסוימים.
 • צ'ק אין מוקדם או צ'ק אאוט מאוחר במלון.
 
 ------------------------------------------------------------------------------------------
סרילנקה - עוד אתרי חובה למתכננים טיול לסרילנקה

סרי לנקה טיול למקדש השן של בודהה:
האתר המרכזי והמפורסם ביותר, מקדש אשר נבנה במאה ה-17 ובו נשמרת אחת משיניו של בודהה. המקדש משמש מקום עליה לרגל למאמינים ומדי יום מתקיימים בו טקסים מיוחדים. מבנה המקדש הנמצא על הגדה הצפונית של האגם בנוי בצורת מתומן וצבעו לבן. השן של בודהה נשמרת בתוך תיבת זהב במקדש ורק שלוש פעמים בשנה נפתח בתיבה צוהר דרכו ניתן לראותה.
 
סרי לנקה כמאה איזורי טבע מוגנים.
כבר לפני כאלפיים שנה הוכרזה בסרי לנקה שמורת הטבע הראשונה בהיסטוריה. היום יש כבר בסרי לנקה כמאה אזורי טבע מוגנים, שמורים מהרס הטבע על ידי ההתקדמות הטכנולוגית של בני האדם.
חובבי הטיולים והטבע לא יוותרו על כמה מהשמורות המוכרות יותר במסגרת טיול לסרילנקה .

---------------------------------------------------------------------
נושאים בדף זה : סרילנקה , טיול לסרי לנקה

 

 

יעדי טיול: