טיול לקמבודיה לנוסע העצמאי - 6 ימים, 3 לילות

 
קמבודיה היא ארץ של תרבות עתיקה ועשירה של תרבות קמר.
החל מהג'ונגל, בו שזורים המקדשים המיסטיים והמשכו לחופים הזהובים, קמבודיה מציעה למטייל עושר של חוויות
החל מההמולה העירונית ועד לפארקים וטבע עוצר נשימה.
הטיול בקמבודיה יפגיש אותנו עם ההיסטוריה הגאוגרפיה והקסם של תרבות עתיקה ומטלטלת.
מסלול טיול לקמבודיה: פנום פן, סיאם- ריפ, מקדשי אנגקור .
יום 1 - ישראל/ פנום פן

הגעה לשדה התעופה בן גוריון משם נצא בטיסה לפנום פן, דרך יעד ביניים.

יום 2 - ישראל/ פנום פן

הגעה לשדה התעופה הבינלאומי ביעד הביניים, והמשך בטיסה ישירה לפנום-פן, עיר הבירה של קמבודיה. הגעה לשדה התעופה. העברה למלון. לאחר ארוחת צהריים במלון נצא לסיור בעיר. נבקר במוזיאון הלאומי, בפגודת הכסף, בארמון המלך ובוואט פנום. לינה בפנום פן.
קמבודיה

יום 3 - טיול לקמבודיה : פנום פן/ סיאם ריפ/ מקדשי אנגקור

לאחר ארוחת בוקר נצא לשדה התעופה המקומי שממנו נטוס לסיאם ריפ, העיר המשמשת כ"שער הכניסה" למקדשי אנגקור. במקדשי הפלא של אנגקור, המשתרעים על שטח של למעלה מ-250 קמ"ר של שדות אורז וג'ונגלים. אנגקור-נאגארא הייתה עיר הבירה של האימפריה האדירה ששלטה על תאילנד, דרום וייטנאם, קמבודיה, לאוס וחלקים מבורמה ומלזיה. מלכי האימפריה נהגו להתחרות זה בזה בבניית מקדשי ענק מרשימים, פירמידות וחומות אבן. הם גם בנו מאגרי מים מלאכותיים ורשת תעלות מים שהובילה מים למיליון וחצי תושבי עיר הבירה. הגעה לסיאם ריפ בשעות אחר הצהריים ועד השקיעה נבקר במקדש המרכזי של אנגקור וואט לאחר מכן נשוב למלון.  לינה בסיאם ריפ.

יום 4 - טיול לקמבודיה : סיאם- ריפ/ מקדשי אנגקור

לאחר ארוחת בוקר נבקר במקדשי בנטאי-סראי ובנטאי-סאמרה.  נבקר באתריה המרשימים של העיר כמו השער הדרומי של אנגקור טום, טרסת הפילים, פימנאקאס, והטרסה של המלך לפר. כמו כן נבקר גם במקדש באיון המפורסם בשל 54 מגדליו שעליהם מוטבעים כ- 200 פרצופים מחייכים. לאחר מכן נשוב למלון. בשעות הערב נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונהנה ממופע ריקודים מסורתי "אספרה". לינה בסיאם ריפ.

יום 5- טיול בקמבודיה :סיאם ריפ - עזיבה

לאחר ארוחת בוקר נבקר במקדשים פראה-קאן, ניאק-פאן וטה פרום. לאחר ארוחת צהריים במלון נבקר בשוק המקומי וב"לס ארטיסאנס ד'אנגקור", המכשיר את הקמבודים הצעירים בניסיון להחיות את מסורות קאמר העתיקות של חציבה באבן ופיסול בעץ. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה הבינלאומי בסיאם ריפ שממנו נטוס ליעד ההמשך של טיולנו.

סוף שירותי החברה
 
לתכנון מסלול טיול פרטי לויאטנם וקמבודיה מותאם לכם ולתקציבכם  צרו קשר
 --------------------------------------------------------------
חבילות טיול משלימות:
טיול לויאטנם וקמבודיה 13 ימים 10 לילות
טיול בויטנאם משולב עם טיול בקמבודיה 19 ימים 16 לילות

טיול לוייטנאם וקמבודיה
טיול לוייטנאם וקמבודיה