תאילנד טיולים באזור קנצ'נבורי

 
כשמדובר על טיול לתאילנד לאיזור קנצ'נבורי - מומלץ לערוך טיול שאורך בין יומיים לחמישה ימים.
זהו טיול באיזור בו ניתן במהלכו לצאת לטיולים רגליים (טרקים) בהרים, נהרות וג'ונגלים, בסביבה מפלי מים, חוות פילים, אזורי רפטינג ואטרקציות שונות המתאימות לכולם לרבות משפחות המתכננות טיול בתאילנד.

.

האטרקציות העיקריות באזור קנצ'נבורי.
.

טיול לתאילנד באיזור קנצ'נבורי יגלה בפנינו אטרקציות מדהימות.
הנה מספר אטרקציות מומלצות הן למטיילים בודדים והן למשפחות המטיילות בתאילנד
 

הגשר על נהר קוואי:

האתר עליו מבוסס סיפור הסרט המפורסם, הגשר מהווה חלק מ"מסילת המוות" אשר נועדה לחבר בין תאילנד לבורמה ונבנתה בימי מלחמת העולם השנייה ע"י היפנים באמצעות שבויי המלחמה. למעשה היו שני גשרים אחד עשוי עץ והשני בטון ופלדה ושניהם הופצצו על ידי בנות הברית, גשר הבטון והברזל שרואים היום הוא שחזור של הגשר המופצץ אשר ממנו לא נשאר כמעט זכר.
 

תאילנד - מסילת המוות:

זהו כינויה של מסילת הרכבת אשר היפנים בנו במהלך מלחמת העולם השנייה על מנת לחבר בין תאילנד לבורמה, באמצעות שבויי המלחמה שלהם, בתנאים קשים ולא אנושיים, במהלך בנייתה קיפחו חייהם מעל 100,000 שבויים. כיום שוקמה חלק מהמסילה ואחת האטרקציות היפות והמיוחדות ביותר בטיול בקנצ'נבורי היא נסיעה ברכבת המוות, הנסיעה היא בתוך הטבע ולאורך הנהר בנופים מרהיבים.
 

מעבר "אש הגיהנום":
מעבר "אש הגיהנום" הוא אחד הקטעים הקשים ביותר של מסילת המוות מאחר  שהצריך חציבה עמוקה בסלע קשה לאורך 110 מטר ועומק 17 מטר בתת תנאים, מה שהביא למות שבויי מלחמה רבים. במקום אתר הנצחה לזכר החללים, מוזיאון ומסלול הליכה קצר.

 

מערות לאווה:
טיול למרחק של 75 ק"מ מהעיר קנצ'נבורי מביא למערות נטיפים יפות ב-5 אולמות גדולים, המערות נמצאות במרחק 50 ק"מ מנהר הקוואי ואורכן כמעט 500 מטר. רוב הטיולים לתאילנד הכוללים את קנצ'נבורי מגיעים אל המערות בשיט על הנהר והשאר בטיפוס קל במדרגות.

 

מפלי אראוון (שבעת המפלים):
אחת האטרקציות הטובות של אזור קנצ'נבורי היא ביקור במפלי אראוון, המוכרים גם בשם: 7 המפלים, המפלים נחשבים בין היפים ביותר בתאילנד. המפלים בנויים מ 7 מדרגות מפלים מרהיבים כאשר בכל מדרגה נוצרו בריכות רחבות בהן ניתן לשחות, החלק הראשון בין החניה עד למפל הרביעי הוא של הליכה קלה ונוחה המתאימה גם לילדים ומומלצת למשפחות, החלק הבא עד למפלים הרחוקים הגבוהים יותר הוא בדרך יותר אתגרית ופחות מתאימה לילדים קטנים. לטיול במפלים לא לשכוח בגד ים.

 

חוות פילים:
כמו במקומות נוספים בתאילנד גם באזור קנצ'נבורי יש חוות פילים הפתוחות לקהל, אחת החוויות הטובות יותר למשפחות המגיעות לטיול בתאילנד, בחוות ניתן לרכב על פילים בג'ונגל, לרחוץ איתם בנהר, חוויה כיפית הן למבוגרים והן לילדים.

 
לסיכום:
טיול פרטי לתאילנד באיזור זה מאפשר למטייל לבלות ברוב האטרקציות אשר תאילנד מציעה גם בלי להוציא הרבה כסף על טיסות פנים, במרחק נסיעה קצר יחסית מבנגקוק ניתן לחוות מכל מה שיש לתאילנד להציע, וליהנות מאד
לבניית מסלול מדויק ומתאים באופן אישי צרו קשר

 

קטגוריות מאמרים: