טיול בויאטנם - טיול לאזור סאפה – שבטי ההרים
למי שמתכנן טיול לויאטנם זהו אחד האזורים המעניינים ביותר במהלך טיול לויטנאם הוא ללא ספק אזור סאפה, על רכסי ההרים בצפון ויטנאם חיים להם עשרות שבטים שונים אשר עדיין מקיימים אורח חיים מסורתי וייחודי לכל אחד מהם.
 

ויאטנם - דלתת המקונג
במהלך טיול לויאטנם אסור לוותר על סיור בדלתת נהר המקונג, דלתה ענקית הנמצאת בכל חלקה הדרומי של וייטנאם, ואחד מאזורי הטבע היפים ביותר בעולם כולו.
אזור דלתת המקונג מלא שדות אורז גידולי חקלאות רבים על שטח הקרקע הירוק שם מתפצל נהר המקונג לעשרות שלוחות הנשפכות אל הים.
 
 

 

ויאטנם - התרבות הייטנאמית
התרבות הוייטנאמית היא מהעתיקות בדרום מזרח אסיה, ממצאים ארכיאולוגיים מוכייחם כי הייתה מאוכלסת עוד מתקופת האבן הקדומה, עדויות קיימות לכך שהייתה תרבות קדומה בוייטנאם עוד משנת 2,000 לפנה"ס. במקומות שונים התגלו מכרות ברונזה עתיקים מעידן הברונזה ועדויות לגידול אורז מלפני שנת 1,000 לפנה"ס.
 

ויאטנם - אוכל וקולינריה
טיול לויאטנם - האוכל בוייטנאם
מעטות המדינות בעולם אשר יכולות התפאר במטבח עשיר ומגוון כמטבח הוייטנאמי, ומה הפלא? את השפעותיו הוא שואב משלוש מעצמות קולינריות - סין, הודו וצרפת. התוצאה: חגיגה שלא נגמרת!
 

צפון ויאטנם - מידע למטייל בצפון ויאטנם
צפון וייטנאם יש בה נופים משגעים, בצפון מזרח וייטנאם נמצא מפרץ האלונג (האלונג-ביי): מפרץ הנפרש על כ- 1,500 קמ"ר ובו מעל 3,000 איים קטנים המבצבצים בשלל גדלים וצבעים מתוך המים עם נקרות, מערות וצורות שהטבע בלבד מסוגל לעצב.   המפרץ אף הוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית לשימור
 

ויאטנם - חומר כללי
הרפובליקה הסוציאליסטית של וייטנאם היא מדינה מקסימה ומרתקת השוכנת בדרום מזרח אסיה וגובלת עם סין בצפון, עם קמבודיה ולאוס במערב ועם מפרץ טונקין במזרח ובדרום.
אוכלוסיית המדינה מונה למעלה מ-90 מיליון בני אדם, רובם חקלאים המתפרנסים מגידול אורז.