תאילנד - טיולים ונופש באזור הואה הין
אחד מאתרי הנופש היפים והשקטים יותר בטיול לתאילנד נמצא במרחק שלוש שעות נסיעה מבנגקוק, חופי הואה הין מתאימים לטיול משפחות שמעדיפות להגיע לעיר נופש עם חופי ים חלקים, נקיים ויפים, עם בתי מלון טובים ובילויי לילה סולידיים ובטוחים לילדים, והבונוס שהם מאפשרים לחסוך טיסה.
 

תאילנד - טיולים באזור קנצ'נבורי
תאילנד חבל קנצ'נבורי: חבל קנצ'נבורי נמצא במרחק של שעתיים וחצי נסיעה מערבית מבנגקוק ומהווה יעד טוב למעוניינים ב טיול ללא טיסות בתאילנד, חבל ארץ זה שופע באטרקציות רבות לטיולים ומאחר שלא מגיעים אליו בטיסות ניתן לערוך בו טיול יפה מאד וחסכוני.
 

תאילנד- חופים ואיים בדרום מערב תאילנד

פוקט, קו פיפי, קראבי, קאו לאק, קו לאנטה

חופים טרופיים חלומיים, איים קסומים, אתרי צלילה מרהיבים ביופיים, שקיעות מדהימות ואווירת נופש רומנטי קסום ומיוחד שאין כמוהו, כל חוף ואי והייחוד שלו, חובה לשלב בכל טיול בתאילנד.

 

 

תאילנד- חופים ואיים במפרץ תאילנד
קו סמוי, קו פאנג נגאן, פאטייה.
כל מי שהיה בטיול בתאילנד או מכיר מישהו שיצא לטיול בתאילנד שמע את השמות האלו, האיים והחופים הקסומים של תאילנד הנמצאים בתוך מפרץ תאילנד. בנוסף אליהם יש עוד מספר איים וחופים במפרץ תאילנד פחות מוכרים ויפים לא פחות, רק ממתינים לתיירים שרוצים משהו אחר ומיוחד בתאילנד.
 

 

צפון תאילנד- שבטי ההרים
שבטי ההרים של צפון תאילנד היו תמיד אטרקציה מרכזית במהלך טיול לתאילנד, אוכלוסיית השבטים הינה כמליון איש אשר חיים אשר חיים במעל 800 כפרים בצפון תאילנד, והשאר לאורך הגבול עם בורמה לכיוון מרכזה.
 

תאילנד- בנגקוק המסלול הקלאסי
תאילנד היא ארץ קסומה, אחת מהמדינות המתויירות בעולם. טיול לתאילנד בפעם הראשונה מתחיל בד"כ בבנגקוק, עיר הבירה הנוכחית של תאילנד. עיר ענקית, דינמית וצפופה המציעה למטייל בבנגקוק שפע של אפשרויות ואטרקציות.
 

תאילנד- חומר כללי
תאילנד היא ארץ קסומה, אחת מהמדינות המתויירות בעולם. היא המושכת אליה כל שנה מעל 6 מיליון תיירים מכל העולם ויש בה תשתית תיירותית מפותחת מאוד. היא שוכנת בדרום מזרח אסיה וגובלת בלאוס ובורמה בצפון, קמבודיה במזרח, מלזיה בדרום ובבורמה במערב. בטיול לתאילנד ניתן למצוא שפע של אטרקציות והנאה, במחירים השווים לכל נפש, לכל הגילאים ולכל סוגי המטיילים.