סרי לנקה - שמורות הטבע בסרי לנקה
לפני כאלפיים שנה הוכרזה בסרי לנקה שמורת הטבע הראשונה בהיסטוריה, היום יש בסרי לנקה כמאה אזורי טבע מוגנים, שמורים מהרס הטבע על ידי ההתקדמות הטכנולוגית של בני האדם. חובבי הטיולים בטבע לא יוותרו על כמה מהשמורות המוכרות יותר, במסגרת  מסלול טיול פרטי לסרי לנקה .
 

סרי לנקה - בית המחסה לפילים יתומים בפינוואלה
אחד מאתרי החובה של כל טיול לסרי לנקה הוא ביקור בבית המחסה לפילים יתומים, בית המחסה נמצא בפינוואלה בין קולומבו- בירת סרי לנקה וקאנדי בלב האי ונחשב לאחד הגדולים בעולם.
למידע בדבר טיול לסרי לנקה לחץ כאן
 

טיול לסרי לנקה - מטעי התה

טיול לסרי לנקה - מטעי התה
אחת האטרקציות המיוחדות במהלך טיול לסרי לנקה היא ביקור במטעי התה של סרי לנקה, מי לא שמע על "תה ציילון", ענף הייצוא המפורסם ביותר של המדינה, שטחי מטעים אינסופיים של תה נמצאים על רוב שטחה של סרי לנקה ובעיקר באזור נוארה איליה ניתן לראות את הנשים המקומיות, אשר עסוקות בקטיף עלי התה בשדות לתוך סלי נצרים קלועים, סלים אותם הן נושאות על ראשן. לאחר איסוף העלים בשעות הבוקר הן נושאות את הסלים בתוך שורות המטעים למפעל עיבוד התה להמשך התהליך.
 

 

סרי לנקה- חומר כללי
הרפובליקה הדמוקרטית הסוציאליסטית של סרי לנקה היא מדינת אי טרופית השוכנת ליד דרום מזרח תת היבשת ההודית. סרי לנקה הוא האי ה-25 בגודלו בעולם. אורכו 430 ק"מ ורוחבו כ-180 ק"מ. סרי לנקה מחולקת ל- 9 מחוזות: המרכזי, המזרחי, הצפוני, הצפון מרכזי, הצפון מערבי, סברגמווה, הדרומי, המערבי ואובה.
למידע בדבר טיול לסרי לנקה לחץ כאן